Chcete nakupovať na vlastnú spotrebu?

Predávame výhradne pre ďalších predajcov, preto Vaša registrácia musí byť odmietnutá! Na Vašu žiadosť Vám radi poskytneme kontakt na predajcov .

Chcete sa stať našim obchodným partnerom?
Ste náš obchodný partner, ale zatiaľ nemáte webovú registráciu?

Môžete tak spraviť pomocou registračného formulára nižšie. Po obdržaní vyplneného online formulára údaje skontrolujeme a priradíme ich k Vašej spoločnosti. O aktivácii webkonta Vás budeme infomovať písomne, prihlásenie do webshopu bude možné až po obdržaní tohto informačného e-mailu.

Ak už ste náš obchodný partner, Vaša spoločnosť už má u nás platnú registráciu, ale chcete pridať ešte jednu kontaktnú osobu môžete  ju pridať pomocou formulára v sekcii Osobné informácie > Moji podužívatelia.

Prosíme, aby ste si pred odoslaním potrebných dokumentov, prezreli postup registrácie, ako aj to, ktoré dokumenty budete k registrácii potrebovať.

Predtým ako sa budete registrovať prostredníctvom online registračného formulára nižšie, je nutné nahrať na webstránku tieto dokumenty:

1. Výpis z obchodného registra

2. Potvrdenie o pridelení DIČ

  • môžete nám ho zaslať ako scan, resp. fotografiu vašej kartičky DIČ alebo scan pečiatky.

V prípade otázok týkajúcich sa registrácie, neváhajte kontaktovať zákaznícky servis.
info@corwell.sk
tel.: 02/32660190

Na našej stránke funguje dvojúrovňová registrácia. Osoba, zapísaná v registračnom formulári (hlavný užívateľ), bude mať prístup ku všetkým funkciám: zadanie objednávky, pridanie nového podužívateľa, resp. jeho odstránenie, náhľad do faktúr, zmena či úprava fakturačnej a dodacej adresy. Preto si vo vlastnom záujme rozmyslite, koho splnomocníte pri zadávaní nových podužívateľov.

Vyplnenie čísla bankového účtu:

Do prvej kolónky (IBAN) treba uviesť SKXX (namiesto XX, prosíme, používať číslice z Vášho IBANU), do druhej kolónky 8 znakov, do tretej kolónky 8 znakov a do poslednej kolónky zvyšok číselného radu bankového účtu!

 

 

Nahrávať dokumenty

Nahraté dokumenty

Údaje hlavného užívateľa

Priezvisko *
 
Krstné meno *
 
E-mailová adresa *
 
Heslo *
 
Opakovať heslo *
 
Telefón *
 

Údaje firmy

Názov firmy *
 
IČO *
 
Číslo bankového účtu *
 
DIČ *
 
IČ-DPH

Fakturačná adresa

Mesto *
 
PSČ *
 
Ulica, č. domu *
 

Dodacia adresa

Popri registrácii máte možnošť na nahlásenie 1 fakturačnej a 1 dodacej adresy. Ďalšie adresy viete nahrať na stránke osobných informácií > Úrava údajov!

Vyhlásenia

Nastavenia infomailov

Az Ön böngészője
nem támogatott.
Úgy látjuk, az Internet Explorer egy olyan korábbi, elavult változatát használja, mely a legtöbb mai weboldal által már nem támogatott. Az oldal megfelelő megtekintéséhez kérjük, az alábbi böngészők valamelyikét használja. Köszönjük megértését.
Google Chrome
Letöltöm
Mozilla Firefox
Letöltöm
Internet Explorer 9+
Letöltöm
Értem, tovább megyek