Pracovník zákazníckeho servisu

Miesto práce: Turecká, 903 01 Senec

Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Termín nástupu: ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce:

- evidencia a spracovanie objednávok v internom programe v maďarskom jazyku
- mailová komunikácia a telefonický kontakt so slovenskými zákazníkmi
- komunikácia s kolegami na centrále v maďarskom jazyku
- administratívna podpora obchodného tímu
- preklady z maďarského do slovenského jazyka
- iné administratívne práce

Zamestnanecké výhody, benefity:

- výhodné zamestnanecké zľavy na celý predávaný sortiment kancelárskych a školských potrieb

- finančný príspevok na stravovanie

- kancelária v centre mesta Senec, v blízkosti pešej zóny s vynikajúcou dostupnosťou aj občianskou vybavenosťou

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním:

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti:

Maďarský jazyk - Expert (C2) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti:

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Windows - Mierne pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa.

Informácie o výberovom konaní

Svoj štruktúrovaný životopis spolu s motivačným listom zasielajte výhradne mailom na emailovú adresu: praca@corwell.sk.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania: 15.9.2022

Mzdové podmienky:  950 EUR (brutto) /mesiac.

Výsledná výška platu závisí od skúseností kandidáta. Zvýšenie platu po skončení skúšobnej doby, ročné odmeny nad rámec dohodnutých platových podmienok, podľa individuálneho výkonu a dosiahnutých hospodárskych výsledkov spoločnosti.

Az Ön böngészője
nem támogatott.
Úgy látjuk, az Internet Explorer egy olyan korábbi, elavult változatát használja, mely a legtöbb mai weboldal által már nem támogatott. Az oldal megfelelő megtekintéséhez kérjük, az alábbi böngészők valamelyikét használja. Köszönjük megértését.
Google Chrome
Letöltöm
Mozilla Firefox
Letöltöm
Internet Explorer 9+
Letöltöm
Értem, tovább megyek