Priateľ umenia!

Chyťte sa príležitosti!

Spoločnosť STAEDTLER bola založená v roku 1835 v Norimbergu, je jednou z najstarších výrobných spoločností v Nemecku. Rýchlo rastúca spoločnosť, ktorú pôvodne založil Johann Sebastian Staedtler ako továreň na výrobu ceruziek, vyrábala do 5 rokov od jej založenia 63 rôznych druhov ceruziek. Inovácie pokračujú dodnes už v 21 výrobných jednotkách STAEDTLER na celom svete. Už viac ako 180 rokov je značka v popredí priemyselného výskumu, vývoja a inovatívnych výrobných procesov so zameraním na ekologicky bezpečné materiály a výrobné procesy šetrné k životnému prostrediu.

 

STAEDTLER kladie osobitný dôraz na kreativitu, ktorá hrá v živote ľudí veľkú úlohu. Ponúka stálu príležitosť pre tých, ktorí chcú oživiť svoje vlastné myšlienky a poskytnúť celoživotnú inšpiráciu pre všetky vekové kategórie, aby si prácu mohli užiť.

Najobľúbenejšie produkty:

Najnovším prírastkom do roku 2019 je ,,Hand lettering” kaligrafická súprava s online kurzom, ktorý vás prevedie umením kaligrafie. STAEDTLER so širokou škálou vysoko kvalitných inovatívnych kreatívnych produktov vyrobených v Nemecku podporuje individuálny rozvoj a kreativitu.

Priateľ umenia!
28.08.2019
Kategória: Všeobecné informácie
Zobraziť všetky správy

Nová značka v Corwelli už čoskoro!

13.02.2020
#COOL by Victoria – prináša do škôl zábavu!

Svet plastelíny!

12.02.2020
Objavte s nami novú radu plastelíny Creotime Silk Clay!

Priateľ umenia!

28.08.2019
Chyťte sa príležitosti!

Umenie krasopisu!

27.08.2019
Vyskúšajte novú STAEDTLER ,,Hand lettering“ kaligrafickú súpravu!

Štýl k úspechu!

19.07.2019
Nová značka DURABLE už aj v našej ponuke!
Az Ön böngészője
nem támogatott.
Úgy látjuk, az Internet Explorer egy olyan korábbi, elavult változatát használja, mely a legtöbb mai weboldal által már nem támogatott. Az oldal megfelelő megtekintéséhez kérjük, az alábbi böngészők valamelyikét használja. Köszönjük megértését.
Google Chrome
Letöltöm
Mozilla Firefox
Letöltöm
Internet Explorer 9+
Letöltöm
Értem, tovább megyek