Štýl k úspechu!

Nová značka DURABLE už aj v našej ponuke!

História nemeckej značky DURABLE siaha až do roku 1920, kedy páni Karl Hunke a Wilhelm Jochhiem založili továreň na výrobu kovových indexových štítkov. Rast spoločnosti sa počas II. svetovej vojny zastavil, avšak od roku 1945 začínajú pracovať naplno s približne 30 novými zamestnancami, od roku 1946 sa začali vyrábať prvé plastové indexové systémy. Výstavba nových výrobných priestorov v Iserlohne priniesla v roku 1959 nový úspech v podobe rýchloviazačov s klipom DURACLIP® - riešenie pre archiváciu dokumetov bez potreby dierovania listov. Od roku 1980 začínajú podnikať ich prvé dcérske spoločnosti v Anglicku a vo Švédksu.

Od roku 2000 nebol takmer taký rok, v ktorom by aspoň jeden výrobok značky DURABLE nezískal ocenenie ,,Produkt roka" a iné prestížne ceny v niektorej z distribútorských krajín. Vďaka svojim inteligentným riešeniam a takmer 100-ročným skúsenostiam dosiahla významnú úlohu na trhu v koncepciách profesionálnej prezentácie a systematizácie. Spoločnost je orientovaná na budúcnosť a zameriava sa na definovanie trendov a vývoj inovatívnych konceptov, ktoré spĺňajú špecifické potreby meniaceho sa moderného sveta.

Spoznajte produkty spoločnosti DURABLE, ktoré Vás oslovia vďaka svojmu modernému dizajnu a vysokej kvalite!

Štýl k úspechu!
19.07.2019
Kategória: Všeobecné informácie

Súvisiace produktové skupiny:

Zobraziť všetky správy

Nová značka v Corwelli už čoskoro!

13.02.2020
#COOL by Victoria – prináša do škôl zábavu!

Svet plastelíny!

12.02.2020
Objavte s nami novú radu plastelíny Creotime Silk Clay!

Priateľ umenia!

28.08.2019
Chyťte sa príležitosti!

Umenie krasopisu!

27.08.2019
Vyskúšajte novú STAEDTLER ,,Hand lettering“ kaligrafickú súpravu!

Štýl k úspechu!

19.07.2019
Nová značka DURABLE už aj v našej ponuke!
Az Ön böngészője
nem támogatott.
Úgy látjuk, az Internet Explorer egy olyan korábbi, elavult változatát használja, mely a legtöbb mai weboldal által már nem támogatott. Az oldal megfelelő megtekintéséhez kérjük, az alábbi böngészők valamelyikét használja. Köszönjük megértését.
Google Chrome
Letöltöm
Mozilla Firefox
Letöltöm
Internet Explorer 9+
Letöltöm
Értem, tovább megyek